Blog

Otomatik kepenk Aydın

Otomatik Kepenk Aydın

Otomatik Kepenk Aydın ve Otomatik Kepenk modellerimiz ile sizlere Aydın merkeze Nur otomatik kepenk sistemleri olarak hizmetlerimizi sunmaktayız.  Yıllardır hizmet verdiğimiz Otomatik Kepenk Sistemlerinde siz değerli müşterilerimizin artan talepleri ile sektörün lider firması konumundayız.

Otomatik Kepenk Aydın  – 0541 309 90 10

Aydın Otomatik kepenk sistemleri kapı ve pencere daha dekoratif görünüş kazanmasını sağlayan aynı zamanda güvenliği üst düzeye çıkarmayı amaçlayan ve fiziksel bir efora sahip olan sistemdir.

Otomatik kepenk sistemlerine eski kepenklerin aksine uzaktan kumanda ile hareket kabiliyeti sağlayarak fiziki güç kullanımını ortadan kaldırmaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinde eğer istenilirse bir düğme ya da şalter yardımıyla da kontrol sağlayabilme özelliği sağlamaktadır. Aydın Otomatik kepenk sistemleri insanların kullandığı fiziksel gücün bir gerekliliği kalmayarak sağlıksal açıdan anlık sakatlanma riskinizi sıfıra indirir. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle uzun vadede hesaplı bir üründür.

Otomatik kepenk sistemlerinde poliüretan  Alüminyum, galvaniz çelik,  galvaniz poliüretan galvaniz şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.  Uzun ömürlerinin yanı sıra kullanıldıkları malzemeler ve sistemleri sayesinde üst seviyede güvenlik sağlamaları, dış görünüşe önem veren iş yerlerinin ya da ev sahiplerinin bu yöndeki beklentilerini karşılamaları en önemli avantajları olarak görünmektedir.

Otomatik Kepenk Aydın  – 0541 309 90 10

Aydın Otomatik Kepenk ve otomatik kepenk sistemleri hakkında sizlere Aydın’da Nur otomatik kepenk olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Günümüzde, otomatik kepenk sektöründe çalışan firmalar için, kaliteli hizmet ve servis sunuyor olması çok önemli. Kepenk cihazının kurulumu ve sonrasında oluşan arızalar için bakım onarım yedek servis hizmetlerini uzun yıllardır Nur otomatik kepenk ile yürütmekteyiz.

Aydın Otomatik Kepenk Sistemleri Teknik ekibin uzmanlığı ve yetkinliği sayesinde, hızlıca arızaya müdahale, çabuk arıza giderimi ve arızanın tekrarlamaması gibi kriterler konusunda aldığımız hizmetten son derece memnunuz.

Aydın Otomatik Kepenk Sistemleri farkı ile sizlerde ev ve işyerlerinize kaliteli işçilik ile kepenk sistemleri yaptırmak için hemen Nur kepenk olarak bize ulaşınız. Nur kepenk sistemleri olarak sizlere 7/24 hizmetlerimizi sunmaktayız.

Otomatik kepenk sistemleri kapı ve pencere daha dekoratif görünüş kazanmasını sağlayan aynı zamanda güvenliği üst düzeye çıkarmayı amaçlayan ve fiziksel bir efora sahip olan sistemdir.

Otomatik kepenk sistemlerine eski kepenklerin aksine uzaktan kumanda ile hareket kabiliyeti sağlayarak fiziki güç kullanımını ortadan kaldırmaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinde eğer istenilirse bir düğme ya da şalter yardımıyla da kontrol sağlayabilme özelliği sağlamaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinde insanların kullandığı fiziksel gücün bir gerekliliği kalmayarak sağlıksal açıdan anlık sakatlanma riskinizi sıfıra indirir. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle uzun vadede hesaplı bir üründür.

Otomatik Kepenk Aydın  – 0541 309 90 10

Otomatik kepenk Aydın
Otomatik kepenk Aydın

Otomatik kepenk Aydın sistemlerinde poliüretan  Alüminyum, galvaniz çelik,  galvaniz poliüretan galvaniz şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.  Uzun ömürlerinin yanı sıra kullanıldıkları malzemeler ve sistemleri sayesinde üst seviyede güvenlik sağlamaları, dış görünüşe önem veren iş yerlerinin ya da ev sahiplerinin bu yöndeki beklentilerini karşılamaları en önemli avantajları olarak görünmektedir.

1- Otomatik kepenk sistemlerinde (80 n.m 100 n.m 120nm 140nm 230nm 330 nm  ) tüp motor sistemlerinin bakır sargı ya da alüminyum sargı sistemlerinden hangisinin kullanıldığı dikkatle sorulması gerekmektedir.Otomatik kepenk sistemlerinde tüp motor ve zincirli motor sistemlerini kullanılmasını şirket olarak önermekteyiz. Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan motor sistemlerinde müşterilerimizin dikkat etmesi gerekenler:

2- Alüminyum sargı motorlar aşırı sıcaklığa dayanamayan zayıf sargı özelliğine sahip olan sargı türüdür. Aşırı sıcaklıklarda ya da çok kullanımında  motorunuz sarma yaparak işlevsiz hale gelebilir ve bu durumda tüketici hatası olarak problem yaşayabilirsiniz.

3- Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak malzeme et kalınlığı 0.80 lik lamel türünde 0.7- 0.8 mm et kalınlığı olması gerekirken 130 luk lamel çeşidinde kesinlikle 0.8 mm et kalınlığında olması gerekir.

4-Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan galvaniz oluk sisteminin kıvrım aralığının en az 7 cm olması gerekmektedir ve 130 luk lamel türünde büyük oluk kullanılması gerekmektedir.

5- Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak olan 130 luk lamel türünde kullanılacak borunun ebatı 139×3  olması gerekmektedir aksi takdirde kullanılacak küçük borularda kepenk sistemi akıntı yaparak sürekli olarak kayma yapacaktır.

6-Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak olan lamellerin her birisinin kaymayı önlemek amacıyla tapalanması gerekmektedir.

7- Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan 139×3 boru sisteminde F-207 rulman kullanımı güvenlik açısından son derece önemlidir.

Sizlerde Otomatik kepenk Aydın sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Nur Otomatik Kepenk olarak hemen bize ulaşınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir