Blog

Çine Otomatik Kepenk Fiyatları

Çine Otomatik Kepenk Fiyatları

Çine Otomatik kepenk Fiyatları Otomatik kepenk sistemlerinde müşterilerimizin dikkat edeceği, bazı hususlar bulunmaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak malzemeler saç, alüminyum, poliüretanlı galvaniz olmak üzere üç çeşide ayrılmaktadır. Poliüretanlı galvaniz otomatik kepenk sistemleri, güvenliğin ön planda tutulduğu elektronik eşya, kuyumcu, bankalar vb. iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeye çıkarmak amacıyla tercih edilen ve önerilen sistemlerdir. Çağdaş tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiği de ön planda tutmaktadır. Bir çok renk seçeneği sayesinde uygulanacağı mekanlara kolaylıkla uyumluluk sağlayacaktır.

Çine Otomatik kepenk Fiyatları Ayrıca mikro delikli ( transparan) modeli sayesinde istenilirse içerisinin tamamının veya sadece bir kısmının görünmesini de sağlayabilirsiniz. Poliüretanlı galvaniz kepenk lamel türünde SL 77 VE SL 100 kalıpları kullanılmaktadır. SL 77 lamel türünün m2 ağırlığı 13.5 kg ağırlığa tekabül gelmektedir. Lamel genişliği 7.7 cm olarak ölçülmektedir. Bu tip profilden imal edilen kepenklerde aynı zamanda ısı ve ses izolasyonu daha oldukça yüksektir. Lamel türü ısıya karşı duyarlı ve yanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

Çine Otomatik kepenk Fiyatları – 0541 309 90 10

 1. Panjur üreticisi firmanın ISO 9001 kalite güvence belgesi olmalıdır.
 2. Panjur üreticisi firmanın TSE uygunluk belgesi olmalıdır.
 3. Panjur poliüretan dolgulu paletleri ISO 3582 normuna uygun yanmaya karşı dayanıklılık gösteren özel poliüretan dolgusu olmalıdır.
 4. Poliüretan dolgusunun CFC içermeyen, küflenmeye, böcek ve bakterilere karşı koruma özelliği olmalıdır .
 5. SP80 ve ROLL- PLUS, polyamid ile rafine edilmiş, yüksek kaliteli poliüretan’a da yanıklı sürtünmeye direnç gösteren boya sistem i kullanılmalıdır .
 6. Paletlerin üst yüz kaplaması, biçimlendirilmiş polyamid sistemi, alt boya + saydam kaplama olacak şekilde 30μm kalınlıkta yarı mat olmalıdır.
 7. Paletlerin alt(iç) yüz kaplaması, yarı saydam polyester , mevcut poliüretan çeşitler i ve yapıştırıcılara yapışma özellikli 4mm kalınlıkta olmalıdır
 8. Malzeme alaşım değerleri, EN 573 -3, TS 138 EN 10001‘e uygun olmalıdır .
 9. Mekanik özellikler, EN 1396 ‘a uygun olmalıdır.
 10. Boyut toleransları EN 485 – 4’e uygun olmalıdır.
 11. Paletlerin kaplama özellikleri Avrupa yapı kimyasalları ECCA normlarından;
 12. Panjur paletlerinden oluşturulan panelin boruya montajı için sistem boyutuna uygun kalınlıkta ve uzunlukta yarıklı veya vida ile de takılabilen çelik askı kullanım aralığı 50 cm ’den daha geniş olmamalıdır.
 13. Çine Otomatik kepenk Modelleri, genellikle çarşılarda, hırsızlığa vb. karşı güven aracı olarak dükkânları kapamak için kullanılan, saç levhadan, türlü biçimlerde demir ya da tahtadan yapılmış kapak olarak edebi dildeki sözlük anlamıdır. Eski kepenk sistemlerinde el ile fiziki bir güç uygulama sonucu kepenk sistemin aşağı ya da yukarı yönlere doğru itiş gücü ya da çekme gücü sağlayarak yön ayarını yapabilmekteydik. Son zamanlarda ise insan gücünün yerini alan motor sistemleri kepenk sistemleri içinde kullanılmaya başlandı.Çine Otomatik Kepenk Sistemleri, sektör olarak büyük kolaylık sağlaması nedeniyle günlük bir gelişim süreci içine girerek günden güne kendisini yenilemeye başlamıştır.

  Çine Otomatik kepenk Fiyatları – 0541 309 90 10

  Otomatik kepenk sistemleri çalışma prensibi olarak içine bir motor yerleştirilen bir tambur borusunun motor tarafından itiş ve çekiş gücü ile aşağı ya da yukarı yönlere doğru hareket ettirilmesi ile sürtünme kuvvetinin de yardımıyla hareket ederek insan gücünün harcanmasını yalnızca bir kumanda ya da bir butona dokunmaya bırakarak büyük bir rahatlık ve konfor sağlamıştır.

  Otomatik kepenk sistemleri düzenli ve talimatlarına uygun olarak kullanılması durumunda herhangi arıza ve problem yaşatma ihtimali olmayan tüm durumlar için çözümleri olan bir mekanik sistemdir.

  Otomatik kepenk sistemlerinde 70’lik boruya uygun ya da 102’lik boruya uygun tüp motor sistemleri kullanılmaktadır. Siparişini vereceğiniz kepenk ölçümlerine uygun olarak 40 n.m, 60 nm, 80nm, 100 nm ,120 nm, 140nm, 180 nm, 230nm, 330 nm tork güçlerinde motor sistemleri yer almaktadır.

  Çine Otomatik Kepenk Sistemleri sistemlerinde saç levhaların hareket ettiği bir kanal sistemi mevcuttur. Saç levhaların bu kanal sisteminin içinde aşağı ya da yukarı hareket edebilmesini sağlamak amacıyla lastik ve kıl fitil yerleştirilmiştir. Otomatik kepenk sistemi hareket ederken bu lastik ve fitile değerek saç levhaların aşınmasını önleyerek uzun yıllar kullanımına olanak sunmaktadır.

  Otomatik kepenk sistemlerinde lastik ve fitil değişiminin 2 yılda bir yapılması gerekmektedir. Bu sayede iki saç levhanın birbirine sürtünme durumunu engelleyerek saç levhalarınızın daha uzun yıllar sağlıklı olarak kullanımına devam edebilirsiniz.

  Otomatik kepenk sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar durumunda ivedilikle montaj yapan firmaya bildirimde bulunmanız gerektiğini unutmayınız.

  Çine Otomatik Kumandalı Kepenk Sistemleri ve Otomatik Kepenk Montajı olarak sizlere yıllardır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sunan firmamız Nur otomatik kepenk sistemleri kaliteli ürünleri ve Uzman kadrosu ile sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

  Aydın Otomatik Kumandalı Kepenk Sistemleri ve Otomatik Kepenk Montajı olarak sizlere Aydında yıllardır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren Nur otomatik Kepenk sistemleri firmamız tecrübeli ve uzman kadrosu ile sizlere hizmetlerini Astis de bulunan fabrikasından tüm Türkiye geneline ürünlerini sunmaktadır.

  Aydın Otomatik Kepenk olarak ürettiğimiz ve montajını yaptığımız kepenklerimiz müşterileri tarafından sorunsuz olarak kullanılmakta ve müşteri memnuniyeti üst seviyede bulunmaktadır. Otomatik Kepenklerde diğer firmalara nazaran kullandığımız kepenk motorları daha kuvvetli olup kepenklerinizi iniş ve kalkış işlemeri daha hızlıdır. Kullanılan motorlar sessiz ve seri olarak kepenklerin açılmasını ve kapanmasını sağlamaktadır. Kepenklerde kullanılan alüminyum saçlar fabrikamızda bulunan statik boya tesislerinde boyanarak sizlere renk çeşitliliğini sunmaktadır.

  Çine Otomatik kepenk Fiyatları – 0541 309 90 10

  Çine Otomatik Kepenk Fiyatları

  Çine Otomatik Kepenk Fiyatları

  Kepenk sistemlerinde en önemli olan özellik olarak bilinen ve kepenk mekanizmasının sorunsuz olarak çalışmasını sağlayan kepenk motorları mekanınızı ölçüleri ve yüksekliği hesaplanarak firmamız tarafından en kuvvetli olan kepenk motoru kullanılmaktadır. Ustalarımızın bu sistemde bu yolu seçmesi tamamen siz değerli müşterilerimizin kepen çalışmasından açmaya kapamaya dayalı olarak Kepenk motorunun ısımasını engellemektir.Aydın otomatik Kepenk sistemleri gezici ekipleri sayesinde başta tüm ege Bölgesi ve Türkiye genelinde geniş bir pazar ağına sahip bulunmaktadır. Nur Kepenk Sistemleri olarak gezici ekiplerimiz her türlü kepenk arızasına ve ölçü alma işlemlerine sizlerden gelen telefon yada maillerden sonra kısa sürede adresinize gelerek hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Kepenk sistemleri olarak kullanılan malzemelerimiz Avrupa standartlarına uygun olup 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

  Otomatik kepenk sistemi kumanda ile komut ediliyorsa ve kumandanın komutuna tepki vermiyorsa kepenk sisteminiz için çalışmakta olan sigortanız kepenk motoru ve alıcısına enerji göndermemektedir. Otomatik kepenk sistemine giden enerji akımında herhangi bir problem gözükmüyorsa kumandanızın ışığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer kumandanız çalışıyor ve enerji iletim tabanında herhangi bir problem bulunmuyorsa bu durumda yetkili ve uzman servise başvurmanız gerekmektedir.

  Otomatik kepenk sistemlerinde tüp motor ya da zincirli (calaskarlı) motor sistemleri kullanılmaktadır.

  Endüstriyel zincirli motor sisteminin açıp kapanma yaptığı lamel türü eğer 13 cm ise bu motor sistemine uygun olarak 139×3 tambur borusu kullanılması gerekli olacaktır. Aksi takdirde bu sistemde kullanılacak diğer ufak boru türleri kepenk sistemindeki lamellerin aşırı derecede gürültülü çalışmasına sebebiyet vererek lamellerin gün aşırı olarak kaymasına ve kepenk sisteminizin çalışmasına olumsuz manada etki ederek tarafınıza maddi olarak zarar verecektir.

  Nur Kepenk sistemleri ve Çine Otomatik Kumandalı Kepenk Sistemleri olarak sizlere sadece kepenk sistemi üzerine hizmet sunmamaktayız. Firmamız Otomatik cam Panjur, Otomatik Kapı, Otomatik Cam balkon üzerine siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmaktadır. Aydın’da en çok terich edilen ve yıllardır kalitesini bozmadan yoluna devam eden Nur Kepenk Sistemleri sizlere 7/24 uzman kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır.

  Sizlerde ev ve iş yerlerinizde Otomatik Kepenk sistemlerinden faydalanmak ve kaliteli sorunsuz bir işçilik ile hizmet almak isterseniz Nur otomatik kepenk sistemleri olarak bize ulaşınız.

  Çine Otomatik Kepenk ve Otomatik Kepenk Montajı ve Aydın otomatik kepenk modellerinden en uygun fiyatlar ve size özel avantajlardan yararlanmak için hemen telefon numarlarımızdan yada site adresimizden Nur Otomatik Kepenk olarak bize ulaşınız. Aydın Otomatik Kumandalı Kepenk Sistemleri ve Aydın otomatik kepenk sistemleri olarak sizlere Nur Otomatik olarak kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Aydın’da Astis sanayi sitesinde bulunan üretim tesislerimizde uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmetlerimizi tüm Ege bölgesinde aralıksız olarak sunmaktayız. Aydın Otomatik kepenk sistemlerinde sektörün en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyeti en üst seviye olan Nur otomatik kepenk sistemleri Aydın ve Ege bölgesinin parlayan yıldızı olarak çalışmalarını hergeçen gün Arge yaparak ve Dünya’da gelişen teknolojiyi takip ederek sizler için en iyisini sunmanın gururunu yaşamaktadır.

  Çine Otomatik kepenk Fiyatları – 0541 309 90 10

  Çine Otomatik Kumandalı Kepenk Sistemleri iş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan otomatik kepenk sistemleri günümüzde estetik açıdan da önem kazanmıştır. Mimari detaylarla uyumlu olarak kullanılan otomatik kepenkler uzaktan kumandalı veya motorlu olarak kullanılabilmekte ve kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Kepenkler, küçük pencereli modelleri ile güvenlik görevini yaparken vitrininizim de rahatlıkla izlenmesini sağlamaktadır..
  Otomatik Motorlu Kepenk sistemi uygulanacak alana uygun olarak çeşitli yükseklik ve şekle sahip kepenk profilleri kullanılarak hem güvenlik hem de estetik ön planda tutulup çağdaş çözümler üretilebilir. İçi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş ve galvaniz profiller de kullanılabilir.

  Çine Otomatik Kepenk satış montaj ve servis alanında hizmet veren, konusunda yılların tecrübesine sahip bir firmadır. Ev veya işyerlerinin ihtiyacı olan kontrollü geçiş ve güvenlik konusunda yanakayar kapı motorlarından boy turnikelere kadar uzanan bir yelpazede gerek kartlı geçiş sistemleri gerekse uzaktan kumandalı sistemler olsun tamamında zengin ürün seçenekleri ve sayısız miktarda çözüm alternatifi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Site veya fabrikalarda kullanılan kollu bariyer sistemleri kartlı veya uzaktan kumandalı kullanım seçenekleriyle sunulmakta ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda proje bazlı her türlü kontrollü geçiş sistemlerinin satışı, montajı, servis ve bakımları ve aynı zamanda yedek parça ihtiyaçları sorunsuzca karşılanmaktadır.

  Sizlerde ev ve iş yerleriniz Çine Otomatik Kumandalı Kepenk Sistemleri firmasının kalitesinden ve usta işçiliğinden faydalanmak için site adresimiz üzerinden yada sabit telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Otomatik kepenk sistemleri hakkında merak ettiğiniz her türlü sorularınız için Nur otomatik kepenk sistemleri olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp chat