Blog

Bodrum Otomatik Kepenk Sistemleri

Bodrum Otomatik Kepenk Sistemleri

Bodrum Otomatik Kepenk Sistemleri ve Otomatik Kepenk Montajı olarak sizlere yıllardır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sunan firmamız Nur otomatik kepenk sistemleri kaliteli ürünleri ve Uzman kadrosu ile sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

Bodrum Otomatik Kepenk Sistemleri ve Otomatik Kepenk Montajı olarak sizlere Aydın da yıllardır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren Nur otomatik Kepenk sistemleri firmamız tecrübeli ve uzman kadrosu ile sizlere hizmetlerini Astis de bulunan fabrikasından tüm Türkiye geneline ürünlerini sunmaktadır.

Bodrum Otomatik Kepenk olarak ürettiğimiz ve montajını yaptığımız kepenklerimiz müşterileri tarafından sorunsuz olarak kullanılmakta ve müşteri memnuniyeti üst seviyede bulunmaktadır. Otomatik Kepenklerde diğer firmalara nazaran kullandığımız kepenk motorları daha kuvvetli olup kepenklerinizi iniş ve kalkış işlemeri daha hızlıdır. Kullanılan motorlar sessiz ve seri olarak kepenklerin açılmasını ve kapanmasını sağlamaktadır. Kepenklerde kullanılan alüminyum saçlar fabrikamızda bulunan statik boya tesislerinde boyanarak sizlere renk çeşitliliğini sunmaktadır.

Bodrum Otomatik Kepenk Sistemleri – 0541 309 90 10

Bodrum Otomatik Kepenk Sistemleri

Bodrum Otomatik Kepenk Sistemleri

Kepenk sistemlerinde en önemli olan özellik olarak bilinen ve kepenk mekanizmasının sorunsuz olarak çalışmasını sağlayan kepenk motorları mekanınızı ölçüleri ve yüksekliği hesaplanarak firmamız tarafından en kuvvetli olan kepenk motoru kullanılmaktadır. Ustalarımızın bu sistemde bu yolu seçmesi tamamen siz değerli müşterilerimizin kepen çalışmasından açmaya kapamaya dayalı olarak Kepenk motorunun ısımasını engellemektir.Aydın otomatik Kepenk sistemleri gezici ekipleri sayesinde başta tüm ege Bölgesi ve Türkiye genelinde geniş bir pazar ağına sahip bulunmaktadır. Nur

Kepenk Sistemleri olarak gezici ekiplerimiz her türlü kepenk arızasına ve ölçü alma işlemlerine sizlerden gelen telefon yada maillerden sonra kısa sürede adresinize gelerek hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Kepenk sistemleri olarak kullanılan malzemelerimiz Avrupa standartlarına uygun olup 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Otomatik kepenk sistemi kumanda ile komut ediliyorsa ve kumandanın komutuna tepki vermiyorsa kepenk sisteminiz için çalışmakta olan sigortanız kepenk motoru ve alıcısına enerji göndermemektedir. Otomatik kepenk sistemine giden enerji akımında herhangi bir problem gözükmüyorsa kumandanızın ışığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer kumandanız çalışıyor ve enerji iletim tabanında herhangi bir problem bulunmuyorsa bu durumda yetkili ve uzman servise başvurmanız gerekmektedir.

Otomatik kepenk sistemlerinde tüp motor ya da zincirli (calaskarlı) motor sistemleri kullanılmaktadır.

Endüstriyel zincirli motor sisteminin açıp kapanma yaptığı lamel türü eğer 13 cm ise bu motor sistemine uygun olarak 139×3 tambur borusu kullanılması gerekli olacaktır. Aksi takdirde bu sistemde kullanılacak diğer ufak boru türleri kepenk sistemindeki lamellerin aşırı derecede gürültülü çalışmasına sebebiyet vererek lamellerin gün aşırı olarak kaymasına ve kepenk sisteminizin çalışmasına olumsuz manada etki ederek tarafınıza maddi olarak zarar verecektir.

Nur Kepenk sistemleri ve Bodrum Otomatik Kepenk Sistemleri olarak sizlere sadece kepenk sistemi üzerine hizmet sunmamaktayız. Firmamız Otomatik cam Panjur, Otomatik Kapı, Otomatik Cam balkon üzerine siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmaktadır. Aydın’da en çok terich edilen ve yıllardır kalitesini bozmadan yoluna devam eden Nur Kepenk Sistemleri sizlere 7/24 uzman kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır.

Sizlerde ev ve iş yerlerinizde Otomatik Kepenk sistemlerinden faydalanmak ve kaliteli sorunsuz bir işçilik ile hizmet almak isterseniz Nur otomatik kepenk sistemleri olarak bize ulaşınız.

Bodurm Otomatik Kepenk ve Otomatik Kepenk Montajı ve Bodurum otomatik kepenk modellerinden en uygun fiyatlar ve size özel avantajlardan yararlanmak için hemen telefon numarlarımızdan yada site adresimizden Nur Otomatik Kepenk olarak bize ulaşınız. Aydın Otomatik Kumandalı Kepenk Sistemleri ve Aydın otomatik kepenk sistemleri olarak sizlere Nur Otomatik olarak kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Aydın’da Astis sanayi sitesinde bulunan üretim tesislerimizde uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmetlerimizi tüm Ege bölgesinde aralıksız olarak sunmaktayız. Aydın Otomatik kepenk sistemlerinde sektörün en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyeti en üst seviye olan Nur otomatik kepenk sistemleri Aydın ve Ege bölgesinin parlayan yıldızı olarak çalışmalarını hergeçen gün Arge yaparak ve Dünya’da gelişen teknolojiyi takip ederek sizler için en iyisini sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Bodrum Otomatik Kepenk Sistemleri – 0541 309 90 10

Bodrum Otomatik Kepenk Sistemleri iş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan otomatik kepenk sistemleri günümüzde estetik açıdan da önem kazanmıştır. Mimari detaylarla uyumlu olarak kullanılan otomatik kepenkler uzaktan kumandalı veya motorlu olarak kullanılabilmekte ve kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Kepenkler, küçük pencereli modelleri ile güvenlik görevini yaparken vitrininizim de rahatlıkla izlenmesini sağlamaktadır..
Otomatik Motorlu Kepenk sistemi uygulanacak alana uygun olarak çeşitli yükseklik ve şekle sahip kepenk profilleri kullanılarak hem güvenlik hem de estetik ön planda tutulup çağdaş çözümler üretilebilir. İçi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş ve galvaniz profiller de kullanılabilir.

Bodrum Otomatik Kepenk satış montaj ve servis alanında hizmet veren, konusunda yılların tecrübesine sahip bir firmadır. Ev veya işyerlerinin ihtiyacı olan kontrollü geçiş ve güvenlik konusunda yanakayar kapı motorlarından boy turnikelere kadar uzanan bir yelpazede gerek kartlı geçiş sistemleri gerekse uzaktan kumandalı sistemler olsun tamamında zengin ürün seçenekleri ve sayısız miktarda çözüm alternatifi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Site veya fabrikalarda kullanılan kollu bariyer sistemleri kartlı veya uzaktan kumandalı kullanım seçenekleriyle sunulmakta ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda proje bazlı her türlü kontrollü geçiş sistemlerinin satışı, montajı, servis ve bakımları ve aynı zamanda yedek parça ihtiyaçları sorunsuzca karşılanmaktadır.

Sizlerde ev ve iş yerleriniz Bodrum Otomatik Kumandalı Kepenk Sistemleri firmasının kalitesinden ve usta işçiliğinden faydalanmak için site adresimiz üzerinden yada sabit telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Otomatik kepenk sistemleri hakkında merak ettiğiniz her türlü sorularınız için Nur otomatik kepenk sistemleri olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp chat