Blog

Aydın Otomatik Kepenk Tamiri

Aydında Otomatik Kepenk Tamircisi

Aydında Otomatik Kepenk Tamircisi ve Otomatik Kepenk modellerimiz ile sizlere Aydın merkeze Nur otomatik kepenk sistemleri olarak hizmetlerimizi sunmaktayız.  Yıllardır hizmet verdiğimiz Otomatik Kepenk Sistemlerinde siz değerli müşterilerimizin artan talepleri ile sektörün lider firması konumundayız.Aydın Otomatik Kepenk Fiyatları  olarak Nur kepenk sistemleri garantisi ile siz değerli müşterilerimize şok kampanya ve fiyat avantajları sunmaktayız.

Yıllardır hizmet verdiğimiz kepenk sektöründe Teknolojik gelişmleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize Aydın Otomatik Kepenk Tamiricisi olarak Avrupa Standartlarında Kepenk modellerini hizmetinize sunmaktayız.

Aydında Otomatik Kepenk Tamircisi  – 0541 309 90 10

Aydında Otomatik Kepenk Tamiricisi olarak Astis de buluna şirketimiz ile Aydın’dan tüm ege sahili ve Türkiye geneline hizmetlerimizi gezici ekiplerimiz ve usta kadromuz ile sunmaktayız. Nur Kepenk bünyesinde bulunan eğitimli personelimiz sizlere hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktadır.

Aydında Otomatik Kepenk Tamiricisi eski kepenklerin aksine uzaktan kumanda ile hareket kabiliyeti sağlayarak fiziki güç kullanımını ortadan kaldırmaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinde eğer istenilirse bir düğme ya da şalter yardımıyla da kontrol sağlayabilme özelliği sağlamaktadır. Aydın Otomatik Kepenk Tamiri insanların kullandığı fiziksel gücün bir gerekliliği kalmayarak sağlıksal açıdan anlık sakatlanma riskinizi sıfıra indirir. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle uzun vadede hesaplı bir üründür.

Aydında Otomatik Kepenk Tamiricisi – 0541 309 90 10

Aydın Otomatik Kepenk Tamiricisi poliüretan  Alüminyum, galvaniz çelik,  galvaniz poliüretan galvaniz şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.  Uzun ömürlerinin yanı sıra kullanıldıkları malzemeler ve sistemleri sayesinde üst seviyede güvenlik sağlamaları, dış görünüşe önem veren iş yerlerinin ya da ev sahiplerinin bu yöndeki beklentilerini karşılamaları en önemli avantajları olarak görünmektedir.

Aydın Otomatik Kepenk Tamiri
Aydın Otomatik Kepenk Tamiri

Aydın Otomatik Kepenk Tamiri Teknik ekibin uzmanlığı ve yetkinliği sayesinde, hızlıca arızaya müdahale, çabuk arıza giderimi ve arızanın tekrarlamaması gibi kriterler konusunda aldığımız hizmetten son derece memnunuz. Müşterilerinin özel talep ve ihtiyaçlarına cevap vermek için gayret gösteren Kepenk Market ekibine çok teşekkür ederiz.

Aydın Otomatik Kepenk Tamiricisi farkı ile sizlerde ev ve işyerlerinize kaliteli işçilik ile kepenk sistemleri yaptırmak için hemen Nur kepenk olarak bize ulaşınız. Nur kepenk sistemleri olarak sizlere 7/24 hizmetlerimizi sunmaktayız.

Aydında Otomatik Kepenk Tamiricisi ve Otomatik Kepenk modellerimiz ile sizlere Aydın merkeze Nur otomatik kepenk sistemleri olarak hizmetlerimizi sunmaktayız.  Yıllardır hizmet verdiğimiz Otomatik Kepenk Sistemlerinde siz değerli müşterilerimizin artan talepleri ile sektörün lider firması konumundayız.

Aydında Otomatik Kepenk Tamiricisi – 0541 309 90 10

Aydın Otomatik Kepenk Tamiri kapı ve pencere daha dekoratif görünüş kazanmasını sağlayan aynı zamanda güvenliği üst düzeye çıkarmayı amaçlayan ve fiziksel bir efora sahip olan sistemdir.

Otomatik kepenk sistemlerine eski kepenklerin aksine uzaktan kumanda ile hareket kabiliyeti sağlayarak fiziki güç kullanımını ortadan kaldırmaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinde eğer istenilirse bir düğme ya da şalter yardımıyla da kontrol sağlayabilme özelliği sağlamaktadır. Aydın Otomatik Kepenk Tamiri insanların kullandığı fiziksel gücün bir gerekliliği kalmayarak sağlıksal açıdan anlık sakatlanma riskinizi sıfıra indirir. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle uzun vadede hesaplı bir üründür.

Aydın Otomatik Kepenk Tamirinde poliüretan  Alüminyum, galvaniz çelik,  galvaniz poliüretan galvaniz şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.  Uzun ömürlerinin yanı sıra kullanıldıkları malzemeler ve sistemleri sayesinde üst seviyede güvenlik sağlamaları, dış görünüşe önem veren iş yerlerinin ya da ev sahiplerinin bu yöndeki beklentilerini karşılamaları en önemli avantajları olarak görünmektedir.

Aydında Otomatik Kepenk Tamiricisi – 0541 309 90 10

Aydında Otomatik Kepenk Tamiricisi  hakkındasizlere Aydın’da Nur otomatik kepenk olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Günümüzde, otomatik kepenk sektöründe çalışan firmalar için, kaliteli hizmet ve servis sunuyor olması çok önemli. Kepenk cihazının kurulumu ve sonrasında oluşan arızalar için bakım onarım yedek servis hizmetlerini uzun yıllardır Nur otomatik kepenk ile yürütmekteyiz.

Aydın Otomatik Kepenk TamiriTeknik ekibin uzmanlığı ve yetkinliği sayesinde, hızlıca arızaya müdahale, çabuk arıza giderimi ve arızanın tekrarlamaması gibi kriterler konusunda aldığımız hizmetten son derece memnunuz.

Aydın Otomatik Kepenk Sistemleri farkı ile sizlerde ev ve işyerlerinize kaliteli işçilik ile kepenk sistemleri yaptırmak için hemen Nur kepenk olarak bize ulaşınız. Nur kepenk sistemleri olarak sizlere 7/24 hizmetlerimizi sunmaktayız.

Otomatik kepenk sistemleri kapı ve pencere daha dekoratif görünüş kazanmasını sağlayan aynı zamanda güvenliği üst düzeye çıkarmayı amaçlayan ve fiziksel bir efora sahip olan sistemdir.

Otomatik kepenk sistemlerine eski kepenklerin aksine uzaktan kumanda ile hareket kabiliyeti sağlayarak fiziki güç kullanımını ortadan kaldırmaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinde eğer istenilirse bir düğme ya da şalter yardımıyla da kontrol sağlayabilme özelliği sağlamaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinde insanların kullandığı fiziksel gücün bir gerekliliği kalmayarak sağlıksal açıdan anlık sakatlanma riskinizi sıfıra indirir. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle uzun vadede hesaplı bir üründür.

Aydın Otomatik Kepenk Tamiri – 0541 309 90 10

Otomatik kepenk Aydın sistemlerinde poliüretan  Alüminyum, galvaniz çelik,  galvaniz poliüretan galvaniz şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.  Uzun ömürlerinin yanı sıra kullanıldıkları malzemeler ve sistemleri sayesinde üst seviyede güvenlik sağlamaları, dış görünüşe önem veren iş yerlerinin ya da ev sahiplerinin bu yöndeki beklentilerini karşılamaları en önemli avantajları olarak görünmektedir.

1- Otomatik kepenk sistemlerinde (80 n.m 100 n.m 120nm 140nm 230nm 330 nm  ) tüp motor sistemlerinin bakır sargı ya da alüminyum sargı sistemlerinden hangisinin kullanıldığı dikkatle sorulması gerekmektedir.Otomatik kepenk sistemlerinde tüp motor ve zincirli motor sistemlerini kullanılmasını şirket olarak önermekteyiz. Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan motor sistemlerinde müşterilerimizin dikkat etmesi gerekenler:

2- Alüminyum sargı motorlar aşırı sıcaklığa dayanamayan zayıf sargı özelliğine sahip olan sargı türüdür. Aşırı sıcaklıklarda ya da çok kullanımında  motorunuz sarma yaparak işlevsiz hale gelebilir ve bu durumda tüketici hatası olarak problem yaşayabilirsiniz.

3- Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak malzeme et kalınlığı 0.80 lik lamel türünde 0.7- 0.8 mm et kalınlığı olması gerekirken 130 luk lamel çeşidinde kesinlikle 0.8 mm et kalınlığında olması gerekir.

4-Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan galvaniz oluk sisteminin kıvrım aralığının en az 7 cm olması gerekmektedir ve 130 luk lamel türünde büyük oluk kullanılması gerekmektedir.

5- Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak olan 130 luk lamel türünde kullanılacak borunun ebatı 139×3  olması gerekmektedir aksi takdirde kullanılacak küçük borularda kepenk sistemi akıntı yaparak sürekli olarak kayma yapacaktır.

6-Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak olan lamellerin her birisinin kaymayı önlemek amacıyla tapalanması gerekmektedir.

7- Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan 139×3 boru sisteminde F-207 rulman kullanımı güvenlik açısından son derece önemlidir.

Sizlerde Otomatik kepenk Aydın sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Nur Otomatik Kepenk olarak hemen bize ulaşınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir