Blog

Aydın Panjur Sistemleri

Aydın Panjur Sistemleri

Aydın Panjur Sistemleri olarak sizlere Aydın Merkezde baslayan kepenk maceramızı Tüm Türkiye’ye uzman ve tecrübeli personelimiz ile sunmaktayız. Otomatik Kepenkler bulundukları iş yeri ve garaj kapılarında güvenliği sağlayarak sizlerin işini kolaylaştırmaktır. Nur kepenk olarak otomatik kepenk sektöründe emsallerine nazaran en üst teknolojik imkanları kullanarak. Usta bir işçilik ile hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Aydın Panjur Sistemleri

Aydın Panjur Sistemleri sistemleri ekiplerimiz sizlerden gelen sipariş yada taleplerden sonra sizlerin adresinizes intikal ederek mm ölçüler almaktadır. Alınan ölçüler neticesinde Nur Kepenk işletmemizde sizlerin dilediği renk ve ölçülerde kepenkleriniz hazırlanarak adreslerinizde hiçbir yere zarar vermeden montajları yapılmaktadır.

Bir İş yerinin güvenliği ve korunması için ilk akla gelen Otomatik kepenklerdir. Otomatik Kepenkler kullanım amacı ve yapıldığı malzeme kalitesine göre birçok farklı çeşidi de bulunmaktadır. Nur Kepenk olarak bizler kepenk yapımında alüminyum malzemeler. Ve bu alümiyum malzemelerin kalite olarak Avrupa standartlarına ve güvenliğine uygun olarak seçmekteyiz.

Aydın Otomatik Panjur Sistemleri

Bu müşteri talebine göre kesilen alüminyum kepenkler sizlere dışarıdan gelecek her türlü yanıcı patlayıcı maddelere. Karşı ev yada iş yerinizi üst seviyede koruma sağlamaktadır.

Dükkan ve iş yerleri Kepenklerinde bir diğer özellikde sizlerin otomatik kepenklerinde her türlü oluşacak. Elektrik kesintisine karşı sizlere el çevirme manuel olarak dükkanı açabileceğiniz. Kepenk demirleri firmamız tarafından sizlere hediye edilmektedir. Kepenklerimizde sizlere 2 adet kumanda da Nur kepenk tarafından hediye verilmektedir.

Aydın Ev tipi Panjur

Nur kepenk sistemlerimiz sizlere sunduğu kepenk hizmetlerinde firmamız sizlere 2 yıl boyunca teknik servis hizmetini sunmaktadır. Firmamız bu zaman zarfında ve sonrasın sizlere sunduğu Teknik servis hizmetlerinde yine 2 yıl desteğini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Aydın Panjur Sistemlerin Panjur Montajında kullandığı borular ve motorların özellikleri şu şekildedir. 70’lik boruya uygun ya da 102 ve 139’luk boruya uygun tüp motor sistemleri kullanmaktayız.

Aydıne Kepenk ustalarımız sizlerden gelen siparişlere ve sizlerden gelen kepenk özelliklerine uygun olarak. 40 n.m, 60 nm, 80nm, 100 nm ,120 nm, 140nm! 180 nm, 230nm, 330 nm tork güçlerinde kuvvetli motor sistemleri.  İle sizlere en kaliteli hizmeti vermek için hazır bulunmaktadır.

Aydın Balkon Tipi Panjur Sistemleri

Nur Kepenk sistemleri olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ederek. Kepenk sistemlerinde meydana gelen her türlü yeniliği ülkemizde Aydın’da sizlere sunmak için kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Amacımız kar amacı yada ufak hesaplara düşmeden markamızı sizlere en iyisini sunmak için çalışmaktadır.

Yine Nur kepenk sistemleri olarak Panjur sistemlerinin yanında yana kayar kapı. Otomatik Panjur, Giyotin Cam Sistemlerinde de sizlere uygun fiyat avantajları uzman kadromuz ile  hizmetlerimizi sunmaktayız.

Yaptığımız tüm işçiliklerde önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm bulmaktır. Aydın Otomatik panjur sistemlerinde bulun diğer bir özellik ise kepenk içerisinde bulunan saç fitillerdir. Bu saç fitiller dışarıdan gelebilecek toz ve pisliklerin içeriye sızmasını engellemektedir. Böylelikle kış aylarında kepenkler kapalı iken içeride bulunan ürünlerin tozlanması yada kirlenmesi önlenmektedir. Yine bu saç fitiller Otomatik Kepenk hareket ederken.  Bu lastik ve fitile değerek saç levhaların aşınmasını önleyerek uzun yıllar kullanımına olanak sunmaktadır.

Aydın Otomatik Panjur Fiyatları

Bu Saç Fitilerin Aydın Otomatik Panjur sistemleri olarak. 2 sene bir değiştirilmesini montaj sonrasında yada teknik servis sonrasında sizlere bilgisi personelimiz tarafından verilmektedir.

Nur kepenk sistemleri Aydın ve ilçelerinde en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır. İş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerinin üretiminde.  Estetik ve mimari detaylara uyumluluk gibi ince detaylara dikkat etmektedir. Bu sebeple uzaktan kumandalı ve motorlu olmak suretiyle yapılan kepenk sistemleri müşterilerine büyük kolaylıklar sunmaktadır. Firmamızın ürettiği kepenklerin rengini RAL kataloglarında bulunan renklerden. Ve kurumsal kimliğinize en uygun rengi seçerek Nur Kepenk tarafından yapılmasını talep edebilirsiniz.

Aydın Otomatik Panjur M2 Hesaplama

Nur Kepenk olarak kullandığımız kepenk motorlarımız yüksek kapasiteli sessiz ve uzun ömürlüdür. Sizlere yapılacak olan kepenk sistemlerinde kullanılacak Kepenk motorları firmamızın ustaları tarafından hesaplanır ve türü buna göre belirlenir.

Bu aşamalardan sonra Kepenklerinizi montajı Nur kepenk uzman kadrosunda çalışan tecrübeli personelimiz tarafından titizlikle yapılır. Ve size sadece tek tuşa basarak konforlu bir şekilde kullanmak kalır.

Nur kepenk sistemleri olarak endüstriyel alanda kullanılacak kepenklerin! Endüstriyel zincirli motor sisteminin açıp kapanma yaptığı lamel türü eğer 13 cm ise bu motor sistemine uygun. Olarak 139×3 tambur borusu kullanılması gerekli olmalıdır.

Aydın Otomatik Panjur Renkleri

Aksi takdirde bu sistemde kullanılacak diğer ufak boru türleri kepenk sistemindeki lamellerin aşırı derecede gürültülü çalışmasına sebebiyet vererek lamellerin! Gün aşırı olarak kaymasına ve kepenk sisteminizin çalışmasına olumsuz manada etki ederek tarafınıza maddi olarak zarar verecektir.

Nur Kepenk teknik servisi ve Panjur Montajı hakkında daha fazla bilgi almak için! Sormak istediğiniz her türlü sorularınız için sizlerde bize telefon numaralarımızda yada E-mail adreslerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Nur  kepenk sistemleri teknik ekibi uzman ve deneyimli personeli ile Aydın ve ilçelerine 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktadır. Nur kepenk  ile farkı yaşamak kaliteli ürünler ile uzun yıllar sorunsuz hizmet almak için sizler de hemen bize ulaşınız.

Aydın Pencere Tipi Panjur Modelleri

Sizlerin en iyisini sunmak için Nur kepenk 7/24 çalışmakta ve sizlerin bir telefon kadar yakınındadır.

Aydın Panjur Sistemleri Fiyatları  olarak sizlere yıllardır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sunan firmamız. Nur otomatik panjur sistemleri kaliteli ürünleri ve Uzman kadrosu ile sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

Aydın Panjur Sistemleri Fiyatları olarak sizlere Aydında yıllardır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren. Nur otomatik panjur sistemleri firmamız tecrübeli ve uzman kadrosu.  İle sizlere hizmetlerini Aydın da bulunan fabrikasından tüm Türkiye geneline ürünlerini sunmaktadır.

Aydın Manuel Panjur Modelleri

Aydın Panjur Sistemleri  olarak ürettiğimiz ve montajını yaptığımız kepenklerimiz müşterileri tarafından sorunsuz olarak kullanılmakta ve müşteri memnuniyeti üst seviyede bulunmaktadır. Otomatik Panjur diğer firmalara nazaran kullandığımız kepenk motorları daha kuvvetli olup kepenklerinizi iniş ve kalkış işlemleri daha hızlıdır. Kullanılan motorlar sessiz ve seri olarak kepenklerin açılmasını ve kapanmasını sağlamaktadır. Panjurlar da kullanılan alüminyum saçlar fabrikamızda bulunan statik boya tesislerinde boyanarak sizlere renk çeşitliliğini sunmaktadır.

Otomatik kepenk sistemi kumanda ile komut ediliyorsa ve kumandanın komutuna tepki vermiyorsa. Kepenk sisteminiz için çalışmakta olan sigortanız kepenk motoru ve alıcısına enerji göndermemektedir. Otomatik kepenk sistemine giden enerji akımında herhangi bir problem gözükmüyorsa kumandanızın ışığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Eğer kumandanız çalışıyor ve enerji iletim tabanında herhangi bir problem bulunmuyorsa bu durumda yetkili ve uzman servise başvurmanız gerekmektedir. Kepenk sistemlerinde en önemli olan özellik olarak bilinen ve kepenk mekanizmasının sorunsuz olarak çalışmasını. Sağlayan kepenk motorları mekanınızı ölçüleri ve yüksekliği hesaplanarak firmamız tarafından en kuvvetli olan kepenk motoru kullanılmaktadır.

Aydın Otomatik Panjur Yapanlar

Ustalarımızın bu sistemde bu yolu seçmesi tamamen siz değerli müşterilerimizin kepen çalışmasından açmaya kapamaya dayalı olarak Kepenk motorunun ısımasını engellemektir. Aydın Panjur Sistemleri gezici ekipleri sayesinde başta tüm ege Bölgesi ve Türkiye genelinde geniş bir pazar ağına sahip bulunmaktadır. Nur Kepenk Sistemleri olarak gezici ekiplerimiz her türlü kepenk arızasına ve ölçü alma işlemlerine sizlerden gelen. Telefon yada maillerden sonra kısa sürede adresinize gelerek hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Kepenk sistemleri olarak kullanılan malzemelerimiz Avrupa standartlarına uygun olup 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Otomatik kepenk sistemlerinde tüp motor ya da zincirli (calaskarlı) motor sistemleri kullanılmaktadır.

Aydın Panjur Firmaları

Endüstriyel zincirli motor sisteminin açıp kapanma yaptığı lamel türü eğer 13 cm ise bu motor sistemine uygun. Olarak 139×3 tambur borusu kullanılması gerekli olacaktır. Aksi takdirde bu sistemde kullanılacak. Diğer ufak boru türleri kepenk sistemindeki lamellerin aşırı derecede gürültülü çalışmasına sebebiyet vererek. Lamellerin gün aşırı olarak kaymasına ve kepenk sisteminizin çalışmasına olumsuz manada etki ederek tarafınıza maddi olarak zarar verecektir.

Aydın Panjur Sistemleri 7/24 hizmet

Nur Kepenk sistemleri ve Aydın Panjur Sistemleri olarak sizlere sadece kepenk sistemi üzerine hizmet sunmamaktayız. Firmamız Otomatik cam Panjur, Otomatik Kapı, Otomatik Cam balkon üzerine siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmaktadır. Aydın’da en çok terich edilen ve yıllardır kalitesini bozmadan yoluna devam eden Nur Kepenk Sistemleri.  Sizlere 7/24 uzman kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır.

Sizlerde ev ve iş yerlerinizde Otomatik Kepenk sistemlerinden faydalanmak ve kaliteli sorunsuz bir işçilik ile hizmet almak isterseniz.  Nur otomatik kepenk sistemleri olarak bize ulaşınız.

Aydın Otomatik Panjur Firmaları

Aydın Panjur Sistemleri ve Aydın Otomatik Panjur Montajı ve Aydın Otomatik Panjur modellerinden en uygun fiyatlar. Ve size özel avantajlardan yararlanmak için hemen telefon numarlarımızdan yada site adresimizden Nur Otomatik Panjur olarak bize ulaşınız.

Aydın otomatik kepenk Firmaları  ve kepenk montajı teknik servisi konularında sizlere Aydın ve ilçelerinde hizmetlerimizi uzman kadromuz ile sunmaktayız.

Otomatik kepenk kurulumu ve montajı geçtiğimiz yılda en çok tercih edilen bir mekanizma olmuştur. Tüm kurulum işlemleri garantili ve 7/24 teknik servisi anlaşıyı ile hizmet verilmektedir. Mağaza iş yeri veya özel müllkünüzde kullanabileceğiniz otomatik bariyer, kepenk sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Can sıkıcı manuel olarak kepenk açıp kapatmak yerine otomatik kepenk kurulum sistemleri ile bu dertlerden kurtulabilirsiniz. Eskiden kalma kepenk sistemlerini uzman ekibimiz ile anında geliyor ücretsiz tespit yapıyor ve kuruyoruz. Otomatik kepenkler hem kullanımı hemde kurulumu açısından bir çok fonksiyona sahiptir. İşin ehli olan işini bilen ustalarca yapılan sistemlerin uzun yıllar sorunsuz olarak çalıştığını söylememizde fayda var.

Aydın Otomatik Panjur Teknik Servisi

Dünyanın en iyi kepenk sistemlerini kullanarak, tam ve doğru monte edilmiş kepenk sistemleri son derece basit.  Ve şıktır.Bu sistemler adı üzerinde denildiği gibi otomatik olmasıdır. Bu sistemlerde genel olarak bir buton ile uzaktan kumanda edilebilen şekilde kurulumlar gerçekleştirilmektedir. Kepenk sistemlerinin açılması ve kapatması iş yeri ve özel mülkünüzde yaşam konforu sağlar.

Bir çok kullanının genel olarak bu sistemlerde en çok tercih ettiği bazı otomatik kepenk çeşitleri vardır. Sizlerde firmamızı arayak size uygun olan sistemin hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz, dükkan ve iş yerlerinize uygun tasarımları da kepenklere yaptırabilirsiniz. Kepenler hızlı ve kolay şekilde kapatıldığında mükemmel bir görsel ile reklamınıza yer açabilirsiniz.

Aydın Panjur Sistemleri Modelleri

Firmamız tarafından otomatik kepenk kurulumu faydalarından bir taneside uzman bir ekibe sahip olmasıdır. Uzun yıllardır kepenk tamir servis ve kurulum hizmetleri veren şirketimizde işinin ehli profesyonel ustalar yer almaktadır. Sizlere tam koruma ve tam güvenli bir hizmet verebilmek için ustalarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile biz hazırız.

Aydın Panjur Sistemleri ve ücretsiz keşif imkanları için sizlerde hemen bize ulaşınız. Firmamız 7/24 teknik servis desteği hizmeti ile sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir