Blog

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servisi

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servisi

Aydın Otomatik Kepenk İmalatında firmamız sizlere en uygun fiyat avantajları ile hizmetlerini Aydın ve ilçelerinde sunmaktadır.

Kepenk sistemlerinde ölçü alımlarından sonra kısa süre içerisinde firmamız kepenk montajını gerçekleştirmektedir. Otomatik kepenk kurulumlarında en önemli dikkat edilmesi gereken unsur kepenklerin  hızlı ve seri çalışmasını sağlayan motor sistemleri ve kepenklerin kontrol edilmesini sağlayan kumanda ve alıcı sistemleridir.

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servisi

 

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servisi
Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servisi

Bu model motor sistemleri kuvvetli ve tor güçleri yüksek motor markalarıdır. İstenilen her ortamda yapılan testlerde en iyi performansı sağlayan bu motor modelleri kepenk açılış kapanışı sırasında seri ve sessiz bir çalışma sağlamaktadır.Otomatik kepenklerimiz de müşterilerimize sunduğumuz bu kepenk modellerinde firmamız çin malı ürünler sunmamaya gayret göstermektedir. Firmamız kepenk motor sistemlerin de Becker marka motor modelleri tercih etmektedir.

Kepenk alıcısı sistemlerimiz de firmamız mosel marka alıcılar ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmaktadır. Bu alıcılar iç ortamda 80 MT dış ortamda ise 150 mt mesafeden sorusunsuz olarak sizlere hizmet sunabilmektedir. Alıcılar ve motor sistemlerinin garantisi 2 yıldır. Alıcı sistemlerinin yanında sizlere 2 adet kepenk kumandası hediye verilmektedir.

Aydın otomatik kepenk kurulumu olarak  sizlere kepenk modellerin de en uygun fiyatları sunarken kepenk sistemlerinde garantili ve güvenliği üst seviye de sunmaktadır. Kepenklerimizde kullandığımız lameller kalınlık olarak emsallerinden daha kalın ve dış darbelere karşı güvenlidir .

Otomatik Kepenk Teknik Servisi

Nur kepenk sistemleri olarak kepenk kurulumlarında sizlere ücretsiz keşif ve ölçü alımı hizmeti sunmaktayız.

Kepenk modellerimizde birden fazla renk avantajı ile sizlere dilediğiniz renklerde kepenklerinizi üretebilmekteyiz. Kepenk modellerimizde uygulanan renkler asla solma yada çürüme yapmamaktadır. Elektrostatik boya ile boyanan kepenkler fırınlama sistemi ile sorunsuz olarak tasarlanmaktadır. Firmamız kepenk üretiminde gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ve yapılan tüm çalışmalar son teknoloji ekipmanlar ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Otomatik kepenk tamiri ve teknik servisi konularında yine sizlere tecrübeli personelimiz ve uzman ekiplerimiz ile Aydın genelinde ve ilçelerinde 7/24 teknik destek sunmaktayız. Firmamız kepenk tamirinde sizlere noktasal kesin çözümler sunmaktadır. Hangi marka kepenk olursa olsun sizlere garantili hizmetler vermekteyiz.

Ücretsiz Keşif/Uygun fiyatlar

En uygun fiyatlar ile kepenk kurulumları için sizlerde Nur kepenk olarak bizlere telefon numaralarımızdan yada web adresimizden hemen ulaşabilirsiniz.

aydın boya ustası

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir