Blog

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servis

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servis

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servis olarak sizlere yıllardır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sunan firmamız Nur otomatik kepenk sistemleri kaliteli ürünleri ve Uzman kadrosu ile sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servis olarak sizlere Aydında yıllardır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren Nur otomatik Kepenk sistemleri firmamız tecrübeli ve uzman kadrosu ile sizlere hizmetlerini Astis de bulunan fabrikasından tüm Türkiye geneline ürünlerini sunmaktadır.

Aydın Otomatik Kepenk olarak ürettiğimiz ve montajını yaptığımız kepenklerimiz müşterileri tarafından sorunsuz olarak kullanılmakta ve müşteri memnuniyeti üst seviyede bulunmaktadır. Otomatik Kepenklerde diğer firmalara nazaran kullandığımız kepenk motorları daha kuvvetli olup kepenklerinizi iniş ve kalkış işlemeri daha hızlıdır. Kullanılan motorlar sessiz ve seri olarak kepenklerin açılmasını ve kapanmasını sağlamaktadır. Kepenklerde kullanılan alüminyum saçlar fabrikamızda bulunan statik boya tesislerinde boyanarak sizlere renk çeşitliliğini sunmaktadır.

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servis – 0541 309 90 10

 

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servis
Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servis

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servis Otomatik kepenk sistemi kumanda ile komut ediliyorsa ve kumandanın komutuna tepki vermiyorsa kepenk sisteminiz için çalışmakta olan sigortanız kepenk motoru ve alıcısına enerji göndermemektedir. Otomatik kepenk sistemine giden enerji akımında herhangi bir problem gözükmüyorsa kumandanızın ışığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer kumandanız çalışıyor ve enerji iletim tabanında herhangi bir problem bulunmuyorsa bu durumda yetkili ve uzman servise başvurmanız gerekmektedir.Kepenk sistemlerinde en önemli olan özellik olarak bilinen ve kepenk mekanizmasının sorunsuz olarak çalışmasını sağlayan kepenk motorları mekanınızı ölçüleri ve yüksekliği hesaplanarak firmamız tarafından en kuvvetli olan kepenk motoru kullanılmaktadır. Ustalarımızın bu sistemde bu yolu seçmesi tamamen siz değerli müşterilerimizin kepen çalışmasından açmaya kapamaya dayalı olarak Kepenk motorunun ısımasını engellemektir.Aydın otomatik Kepenk sistemleri gezici ekipleri sayesinde başta tüm ege Bölgesi ve Türkiye genelinde geniş bir pazar ağına sahip bulunmaktadır. Nur Kepenk Sistemleri olarak gezici ekiplerimiz her türlü kepenk arızasına ve ölçü alma işlemlerine sizlerden gelen telefon yada maillerden sonra kısa sürede adresinize gelerek hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Kepenk sistemleri olarak kullanılan malzemelerimiz Avrupa standartlarına uygun olup 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Otomatik kepenk sistemlerinde tüp motor ya da zincirli (calaskarlı) motor sistemleri kullanılmaktadır.

Endüstriyel zincirli motor sisteminin açıp kapanma yaptığı lamel türü eğer 13 cm ise bu motor sistemine uygun olarak 139×3 tambur borusu kullanılması gerekli olacaktır. Aksi takdirde bu sistemde kullanılacak diğer ufak boru türleri kepenk sistemindeki lamellerin aşırı derecede gürültülü çalışmasına sebebiyet vererek lamellerin gün aşırı olarak kaymasına ve kepenk sisteminizin çalışmasına olumsuz manada etki ederek tarafınıza maddi olarak zarar verecektir.

Nur Kepenk sistemleri ve Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servis olarak sizlere sadece kepenk sistemi üzerine hizmet sunmamaktayız. Firmamız Otomatik cam Panjur, Otomatik Kapı, Otomatik Cam balkon üzerine siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmaktadır. Aydın’da en çok terich edilen ve yıllardır kalitesini bozmadan yoluna devam eden Nur Kepenk Sistemleri sizlere 7/24 uzman kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır.

Sizlerde ev ve iş yerlerinizde Otomatik Kepenk sistemlerinden faydalanmak ve kaliteli sorunsuz bir işçilik ile hizmet almak isterseniz Nur otomatik kepenk sistemleri olarak bize ulaşınız.

Aydın Otomatik Kepenk Teknik Servis ve Otomatik Kepenk Montajı ve Aydın otomatik kepenk modellerinden en uygun fiyatlar ve size özel avantajlardan yararlanmak için hemen telefon numarlarımızdan yada site adresimizden Nur Otomatik Kepenk olarak bize ulaşınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir