Blog

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri , insanların, araçların geçişlerini kolaylaştırmak ve kontrolün sağlanması amacı ile otomatik ( bir sensör veya kontrol sistemi ile ) olarak çalışan tüm kapı sistemlerine verilen genel isimdir. Otomatik Kapı Sistemlerinin en büyük özelliği giriş çıkışlarda sağladığı kolaylıktır. Onun dışında güvenlik açısından oldukça kullanışlı olması ve zaman tasarrufu sağlıyor olması da tercih nedenlerinden biridir.

Ayrıca Nur kepenk firmamız otomatik kepenk sistemleri olan Otomatik Kapı Sistemleri Aydın ve Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri Aydın  konusunda üretici firma’dır.

Günümüz modern mimarisi ve gelişen teknoloji insanları Otomatik Kapı kullanmaya teşvik ederken, otomatik kapı ankara kullanılacağı alana, montaj yapılacak yerin hacmine, ihtiyaç duyulan ev, konut, site, iş yeri, fabrika, depo, alışveriş merkezi gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Hayatın hızı insanları sosyal ve iş hayatlarını yaşarken pratik olmaya zorlarken bu durumun içinden en kolay çıkma yolu Otomatik Kapılardır.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri – 0541 309 90 10

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri ihtiyaca göre şekillenebilecek modelleri vardır. Ev, site, yazlık vb mekanlar için Otomatik Panjur sistemleri, bu alanların bahçeleri için Otomatik Kapı sistemleri ve otomatik garaj kapısı Aydın tercih etmeleri mümkündür. Tercih edilen sistemlerin tamamı sensör ya da fotosellerle desteklenerek otomatik biçimde kullanıma elverişlidir. İş yerlerinde, depo, fabrika, alış veriş merkezi, dükkan vb yerlerde tercih edilebilecek sistemler Endüstriyel garaj kapıları, Fotoselli kapılar, otomatik kapı sistemi, Hızlı (Sarmal) PVC kapılar, iş yerindeki yoğunluğu azaltmak adına kullanışlı ve elverişli çözümler sunmaktadır. Bunun dışında yine fabrika ve depolarda kullanılan Otomatik Rampa sistemleri, araç dolum-boşaltım hızını artırarak güvenli giriş çıkışların vazgeçilmezidir. Otomatik Rampa sistemleri (Mantar- Kollu) Araç trafiğinin yoğun olduğu mekanlarda giriş çıkışı kontrol etmek adına ve bilhassa kamu binalarının etrafında ya da özel konutlarda istenmeyen araç trafiği olmaması adına kullanılan sistemlerdir. Hem Konut hem de iş yerlerinde kullanma zorunluluğu olan yangın kapıları ise, diğer tüm kapılar gibi yangına ve darbelere dayanıklı ve yönetmeliği uygun şekilde tasarlanmıştır.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri
Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri Aydın uygulanacağı her mekanın yapı ve dokusuna uygun şekilde dizayn edilebilir. Konut ve iş yerlerinizin mimari tasarımını bozmadan estetik dokularla Otomatik Kapı sahibi olmanız mümkün. Geniş renk yelpazeleri hem kapı, hemde panjur ve çelik kepenk Ankara sistemlerine uygulanabilen tasarımlar, yangına ve her türlü darbeye dayanıklı özel malzemelerden üretildiği için uzun yıllar kullanma imkanı sunmaktadır. Düşük maliyetlerle yüksek teknolojiden faydalanmak Otomatik Kapı Sistemleri ile mümkün olacaktır. Bireysel ve kurumsal her türlü ihtiyacı en hızlı şekilde karşılayabilecek tek sistem otomatik kapı sistemleridir. Ayrıca fotoselli kapı sistemleri ile birlikte entegre olarak çalışabilen bir diğer sistem ise otomatik kepenk sistemleridir. fotoselli kapı Aydın ile tüm elektronik kontrollü kapı sistemlerini kontrol edebilirsiniz.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri – 0541 309 90 10

Daha hızlı, etkili ve güvenli hizmet için, üretim, montaj ve zamanlamadan kar etmek için, satış ve sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyeti adına, en son teknoloji ve uygulama tekniklerinden faydalanabilmek için, konusunda uzman ve sertifikalı kapı üreticileriyle iletişim halinde kalmak faydanıza olacaktır. Hızlı fotoselli kapı sistemleri için fotoselli kapı sistemleri ankara’da firmamızla iletişime geçin.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Modelleri sistemlerinde önceden kablolanmış  dahili kontrol üniteleri sayesinde hızlı ve kolay bir kurulum yapısına sahip olarak istenilen şekilde çok basit bir biçimde kolaylıkla kapıya entegre edilerek sistemin çalışmasına yana kayar kapı motorunu dahil edebilirsiniz.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Modellerinde genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur. Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir gereksinim duyulmaktadır. Otomatik kapı Bu tür kapılar; geniş girişlere, yokuşlara yerleştirilmiş girişlere, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumayı oluşturan kapı sistemleridir.

Otomatik kapı için motor sistemi seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınarak kapıya uygun motor seçimi ve uyumu göz önüne alınmalıdır.

Otomatik Kapı Sistemleri Aydın sistemlerinde ezilme önleme koruması tahrik torkunu direkt olarak kontrol eden elektronik cihaz ile sağlayarak can güvenliğine karşı tüm olası kazaları engeller.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri – 0541 309 90 10

Aydın Otomatik  kapı sistemlerinde motor tek yönlü olması nedeniyle elektrik kilidine ihtiyaç duymamaktadır. Güç kesintisi durumunda anahtar korumalı boşa alma aparatının çevrilmesi ile kapının el ile kontrolünü mümkün kılarak basit bir kullanım sunmaktadır.

Otomatik kapı yana kayar kapı sistemleri, kapama sürecinde maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır, engel tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için gidiş yönünü engelin tam tersine doğru hareket ettirmeye başlayarak oluşabilecek kazalara karşı önlem alır.

Otomatik kapı yana kayar kapı Konutlarda kullanılmak üzere pek çok sistem mevcuttur: yana kayar bahçe kapısı motorları ağırlığı 300 kg’a kadar olan hafif kapılar ve ağırlığı 600 ila 1000 kg arasında değişen ağır kapılara, ihtiyaca özel her türlü çözümü sorunsuz sunabilmektedir.

Aydın Otomatik kapı yana kayar Modelleri bahçe kapısı motorları, hastanelerde ve sanayide ihtiyaç duyulan geniş girişler için ağır kapılar kurmak mümkündür. Sistemler 3500 kg’a kadar ağırlıklara kadar uygun olan motor sistemlerine sahiptir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir