Blog

Aydın giyotin cam fiyatları

Aydın Giyotin Cam Fiyatları

Aydın Giyotin Cam Fiyatları otomatik olarak dikey çalışma özelliğine sahip alüminyum çerçeve içerisine alınarak güvenlik ve estetik görünümü arttırılmış cam panel sistemidir. Aydın Giyotin Cam sistemleri mekan içerisinde cam korkuluk ya da pencere görevlerini üstlenmektedir.  Giyotin Cam Sistemleri Aydın kullanılan cam özelliği ve profil seçenekleri ile ısı ve ses yalıtım özelliklerini üst düzeyde sağlamaktadırlar. Aydın  Giyotin Cam Sistemleri taşıyıcı malzemeleri et kalınlıkları ile üst düzey güvenlik önlemi sağlamaktadır. Aydın Giyotin Cam  Sistemleri ürünlerinde taşıma yükünü zincirli dişli sistem ya da triger kayış sistemi ve çelik mil silindirler ile sağlamaktadır. Tüp motor sistemlerine uygun olarak sisteme uygun motor sistemi kullanılmaktadır.

Aydın Giyotin Cam Fiyatları– 0541 309 90 10

Aydın giyotin cam fiyatları
Aydın giyotin cam fiyatları

Aydın Giyotin Cam Sistemleri bilinen pencere yöntemlerinin aksine kanat yapısının alt kısmından dikey  olarak hareket eder. Aydın Giyotin Cam  Sistemleri uzaktan kumanda ve butonlu olarak kullanım sağlamaktadır. Aydın Giyotin Cam  Sistemleri camınızın istediğiniz oranda açılmasını sağlayarak bulunduğunuz mekanın kolaylıkla havalanmasını sağlar. Dikey olarak açılan giyotin cam sistemi tam olarak açıldığında çocuk ve yaşlı insanların güvenliği için uygun ortamlar oluşturmaktadır.

Aydın Giyotin Cam  Sistemleri sayısız avantaja sahiptir :

  • Kış bahçeleri için sizleri normal cam balkon sisteminden kurtarmaktadır.
  • Kesintisiz manzara sağlayarak panoramik  bir alan oluşturmaktadır.
  • Görüş alanınızı bozmaz
  • Temizliğinin yapılması son derece kolaydır.
  • Hırsızlığa karşı tamamen güvenlidir.
  • Üstün güvenliği sayesinde Hırsızlığa karşı yaptırılan korkuluk vb. metal aksamları ihtiyaç dışı kılmaktadır.
  • Balkonlarınızda yer alan cam korkulukların yerini almaktadır.

Aydın Giyotin Cam Sistemleri şirketimiz tarafından montaj tarihinden itibaren iki yıl boyunca tarafımızdan kaynaklanan ürün ve işçilik  hataları tarafımızdan ücretsiz olarak giderilecektir. Ürünün en kıymetli yanlarından bir tanesi de ihtiyaca uygun olarak tasarlanabilmesi ve kolayca uygulanabilmesidir. Bu özelliği sayesinde hareketli küpeşte sistemini sadece ihtiyacınız olan yerde, sadece ihtiyacınız olan kadar kullanabilirsiniz.

İstediğiniz model ve tasarım, istediğiniz şartlarda, istediğiniz yere uygulanır ve size ürün her türlü detayıyla birlikte teslim edilir. Size verilecek uzaktan kumanda yardımıyla ürünü en etkili şekilde kullanabilir ve üründen en büyük destekleri alabilirsiniz. Hareketli küpeşte sistemi her haliyle size destek olmak ve çeşitli yardımlar sunmak ister. Size ise yalnızca bu üründen faydalanmak için uzaktan kumandayı kullanmak düşer.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir