Aydın Giyotin Cam

Aydın Giyotin Cam Sistemleri otomatik olarak dikey çalışma özelliğine sahip alüminyum çerçeve içerisine alınarak güvenlik ve estetik görünümü arttırılmış cam panel sistemidir. Aydın Giyotin Cam Sistemleri mekan içerisinde cam korkuluk ya da pencere görevlerini üstlenmektedir.  Giyotin Cam Sistemleri Aydın kullanılan cam özelliği ve profil seçenekleri ile ısı ve ses yalıtım özelliklerini üst düzeyde sağlamaktadırlar. Aydın Giyotin Cam Sistemleri taşıyıcı malzemeleri et kalınlıkları ile üst düzey güvenlik önlemi sağlamaktadır. Aydın Giyotin Cam  Sistemleri ürünlerinde taşıma yükünü zincirli dişli sistem ya da triger kayış sistemi ve çelik mil silindirler ile sağlamaktadır. Tüp motor sistemlerine uygun olarak sisteme uygun motor sistemi kullanılmaktadır.

Aydın Giyotin Cam Sistemleri – 0541 309 90 10

Aydın Giyotin Cam Modelleri  bilinen pencere yöntemlerinin aksine kanat yapısının alt kısmından dikey  olarak hareket eder. Aydın Giyotin Cam  Sistemleri uzaktan kumanda ve butonlu olarak kullanım sağlamaktadır. Aydın Giyotin Cam  Sistemleri camınızın istediğiniz oranda açılmasını sağlayarak bulunduğunuz mekanın kolaylıkla havalanmasını sağlar. Dikey olarak açılan giyotin cam sistemi tam olarak açıldığında çocuk ve yaşlı insanların güvenliği için uygun ortamlar oluşturmaktadır.

Aydın Giyotin Cam  Sistemleri sayısız avantaja sahiptir :

  • Kış bahçeleri için sizleri normal cam balkon sisteminden kurtarmaktadır.
  • Kesintisiz manzara sağlayarak panoramik  bir alan oluşturmaktadır.
  • Görüş alanınızı bozmaz
  • Temizliğinin yapılması son derece kolaydır.
  • Hırsızlığa karşı tamamen güvenlidir.
  • Üstün güvenliği sayesinde Hırsızlığa karşı yaptırılan korkuluk vb. metal aksamları ihtiyaç dışı kılmaktadır.
  • Balkonlarınızda yer alan cam korkulukların yerini almaktadır.

Giyotin Aydın  Cam Sistemleri şirketimiz tarafından montaj tarihinden itibaren iki yıl boyunca tarafımızdan kaynaklanan ürün ve işçilik  hataları tarafımızdan ücretsiz olarak giderilecektir. Ürünün en kıymetli yanlarından bir tanesi de ihtiyaca uygun olarak tasarlanabilmesi ve kolayca uygulanabilmesidir. Bu özelliği sayesinde hareketli küpeşte sistemini sadece ihtiyacınız olan yerde, sadece ihtiyacınız olan kadar kullanabilirsiniz.

Aydın Giyotin Cam Sistemleri

Aydın Giyotin Cam Sistemleri

Aydın Giyotin Cam Sistemleri İstediğiniz model ve tasarım, istediğiniz şartlarda, istediğiniz yere uygulanır ve size ürün her türlü detayıyla birlikte teslim edilir. Size verilecek uzaktan kumanda yardımıyla ürünü en etkili şekilde kullanabilir ve üründen en büyük destekleri alabilirsiniz. Hareketli küpeşte sistemi her haliyle size destek olmak ve çeşitli yardımlar sunmak ister. Size ise yalnızca bu üründen faydalanmak için uzaktan kumandayı kullanmak düşer.

Giyotin Cam Sistemleri ile ev ve iş yerlerinizi otomatik uzaktan kumandalı sistemleri ile kapatabilirsiniz. İşyerlerinizi soğuk ve yağmurlu kış günlerinde bir kumanda ile tamamen kapatarak müşterilerinize sıcak bir ortam suanabilirsiniz. Türkiye’de Nur kepenk garantisi ile ilk kez kullanıma sunulan Giyotin Pencere sistemleri sizlere en uygun fiyat avantajları ile Nur kepenk sistemleri uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.

Aydın Giyotin Cam Sistemleri – 0541 309 90 10

Aydın Giyotin Cam Sistemleri Motor ile hareket ettirilen kanatlar sayesinde, manuel sistemlere göre daha geniş açıklıklar düşeyde bölünmeden, böylece manzaranın akıcılığından ve konforundan ödün vermeden kapatılabiliyor.

Aydın  Giyotin Pencere sistemleri açılabilen alt kanat sayesinde dış yüzeyler artık ulaşılabilir ve temizlenebilir. Ulaşılabilir cam yüzeyler ve rüzgâr yüklerine dayanımı test edilen profillerle üst katlarda kullanıma uygun.

Kanatların aşağı-yukarı açılıp kapanma hareketi, kontrol paneli üzerinden sağlanabildiği gibi sistemle eşleştirilen uzaktan kumanda ile de sağlanabiliyor. Sisteme dâhil edilebilen yağmur veya rüzgâr sensörü ile dış koşullara karşı otomatik olarak önlem alınabilir. Programlanabilir kontrol seçeneği ile açılma mesafesi, açık kalma süresi ve sıklığı belirlenebilir. Mekâna temiz hava girişini duman sensörü kontrolü ile otomatik olarak sağlayan giyotin pencereler temiz hava sürekliliğinin sağlanmasında önem taşıyor.

Aydın Giyotin Cam Sistemleri – 0541 309 90 10

Motorlu ve otomatik giyotin pencerelerde, kanatlar motorlar tarafından hareket ettirilirken, güvenlik unsurlarının sağlanması önlemli. Aydın Giyotin Pencere sistemleri kullanılan ışık hücreleri sayesinde, hareket doğrultusuna müdahale olduğunda sistem otomatik olarak duruyor.

Standart olarak 2 ve 3 kanatlı üretilen motorlu giyotin pencereler, proje özelliklerine göre şekillendirilebiliyor. Kanatları altta toplanan modellerde, küpeşte olarak kullanılan alt kanatta çok katmanlı camlar kullanılabildiği gibi çeşitli opak malzemeler de kullanılabilir.

Aydın Giyotin Cam Sistemleri görsel tercihlere uyum sağlayacak şekilde, elektrostatik toz boyama ile çeşitli renklerde üretilebiliyor, Giyotin Pencere sistemleri yüzey uygulamalarıyla kullanılabiliyor ve dekoratif cam ve cam içi çıta seçenekleriyle sunuluyor.

Nur otomatik kepenk sistemleri olarak sizlere Giyotin Cam sistemlerinde avrupa standartlarına uygun hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Aydın Giyotin Cam Sistemleri ve Aydın Kepenk modelleri için sizlerde hemen Nur otomatik kepenk ailesi olarak bize ulaşınız. Giyotin Cam Sistemlerinde farkı bizimle yaşayınız.

Aydın Otomatik Cam Yeni geliştirilen otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olarak yapı sektöründe yenilik olarak yer alan giyotin cam sistemlerine bir adet motor entegre edilerek sistemin yalnızca kumanda yardımıyla  hareket ettirilmesi sağlanarak giyotin cam çalışma sistemi hareket etmeye başlar.

Aydın Giyotin Cam Sistemleri – 0541 309 90 10

Sistemde yer alan camların hareketli ve hareketsiz halleri mevcuttur. Çalışma esasına göre bu sistemde ilk cam sabit diğer camlar ise hareketli olacak şekilde entegrasyon sağlanmıştır. Sabit cam aynı zamanda açık konumdayken korkuluk olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca kullanılan tüp motor türünde Somfy  ve Becker  motor sistemlerini yüksek kalitesi ile siz müşterilerimize sağladığımız kullanım kolaylığı ile yeni nesil korkuluk ve  cam balkon sistemlerinin yerini alacak dış mekanlarınızda kullanım rahatlığı sağlayarak dar alanlarınıza geniş bir hacim sağlayan bu sistem sayesinde proje uygulamalarınız için ideal bir çözüm olacaktır. Bu sistemler maalesef ısı yalıtımlı alüminyum kategorisine girmediği için yüksek derecede ısı yalıtımını maalesef sağlayamamaktadır.

Aydın Giyotin Cam Sistemleri sistemine ısı cam ya da comfort cam sistemi le ısı yalıtımı sağlanabilmektedir yalnızca. Isı cam sistemleri olası bir aksilikte temperli cam sistemi gibi dağılma özelliğine sahip olmaması sebebi ile tehlike arz etmektedir. Temperli cam sisteminde ise olası bir aksilikte cam buz gibi dağılarak herhangi bir tehlikeye sebebiyet vermemektedir ve can güvenliği açısından yüksek güvenlik sağlamaktadır.

Giyotin cam sisteminde Triger kayış sistemini firma olarak önermekteyiz. Giyotin cam sisteminde kullanılan tel halat sistemi ise eğer kendinden yağlı değilse bu kısa bir zaman diliminde halat koparak giyotin cam sisteminiz işlevsiz, çalışmaz hale gelecektir. Giyotin cam sistemleri için geniş bir alana sahip oluğunuz mekanlarda ise 18 adet giyotin cam sistemini tek kumanda ile hareketli hale getirebilmektesiniz ya da istediğiniz camın kodunu seçerek hafif bir açılım yarak mekan içerisinde hava döngüsü sağlayabilirsiniz. Firma olarak 6mm temperli cam kullandığımız sistemimiz yüksek mukavemet sağlamakta ve 3.50 cm genişliğindeki alanlarınıza kadar sistemi sorunsuz olarak çalışır durumda teslim etmekteyiz. Montaj yapılacak alanda dikkat edilmesi gereken etkenlerden biriside elektrik voltajının motor sistemine uygun olmasıdır.

Aydın Giyotin Cam Sistemleri olarak sizlere en uygun fiyat avantajları ile hizmetlerimizi sunmaktayız.